Informacija dėl pradinio ugdymo organizavimo nuo 2021-04-26

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.21 papunkčiu, nuo 2021 m. balandžio 26 d. Kauno rajono savivaldybės mokyklose ugdymas pagal pradinio ugdymo programą kontaktiniu būdu bus vykdomas tiems pradinių klasių mokiniams, kurių tėvai sutiko, kad būtų periodiškai vykdomas mokinių profilaktinis tyrimas COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti. Profilaktinis tyrimas bus atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. kovo 12 d. sprendimu Nr. V-513 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti bandomąjį savanorišką profilaktinį tyrimą ugdymo įstaigose“. Pradinių klasių mokinių tėvams, sutikusiems dėl profilaktinio tyrimo, informacija bus atsiųsta elektroniniu paštu.

Kiti pradinių klasių mokiniai, kurių tėvai nesutiko dalyvauti profilaktiniame tyrime COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti, bus ugdomi nuotoliniu būdu.