NVŠ programa 2019 metų I pusmečiui

Kviečiame teikti naujas neformaliojo vaikų švietimo programas

2019 metų I pusmečiui

Neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) teikėjai iki 2018 m. gruodžio 20 d. gali teikti programas 2019 metų I pusmečiui.

NVŠ programa turi būti:

• parengta pagal Kauno rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas) 1 priedą;

• skenuota įkelta į Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registrą (KTPRR). Tuo atveju, kai švietimo teikėjas vykdo programas skirtingose savivaldybėse, kiekviena programa yra registruojama atskirai, t. y. kiekviena NVŠ programa turi turėti unikalų KTPRR kodą.

NVŠ teikėjai turi:

• atitikti Aprašo 11 ir 12 punktuose numatytus reikalavimus;

• užsiregistravę Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR). Registravimo tvarka pateikta adresu www.smir.smm.lt, ŠMIR techninio darbo organizavimo tvarkos aprašas (byla – SMIR_tvarkos_aprasas_20150720.pdf).

Jei NVŠ lėšų bus mažiau nei vaikų, norinčių dalyvauti NVŠ programose, Savivaldybėje pirmumo teisė naudotis NVŠ lėšomis teikiama vaikams, kurie:

1. gyvena arba/ir ugdosi pagal bendrojo ugdymo programas Savivaldybėje;

2. gyvena atokiose Savivaldybės vietovėse;

3. auga nepalankioje socialinėje, ekonominėje ir kultūrinėje aplinkoje;

4. pasirinko loginio mąstymo, pilietiškumo, verslumo, gamtamokslinio, techninės kūrybos, sporto ir sveikos gyvensenos programas.

Programas teikti Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriui (312 kab., Savanorių 192, Kaunas).   Informacija apie teigiamai įvertintas programas ir apie galimybę vaikams registruotis į jas bus skelbiama interneto svetainėje www.krs.lt .

Kontaktai pasiteiravimui:

Jolanta Jankauskienė (tel. 8 37 73 16 80, jolanta.jankauskiene@krs.lt);

Nijolė Benikienė (tel. 8-37 79 95 55, 8 687 45388, nijole.benikiene@krs.lt);

Simona Banionienė (konsultacijos dėl ŠMIR) (tel. 8 672 32 423, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).