Visų gražiausias žiedas gimtinė Lietuva

„Visų gražiausias žiedas gimtinė Lietuva“

Vasario 10 dieną 9 val. į Rokų biblioteką rinkosi Rokų mokyklos – darželio 1-2 klasių moksleiviai,

lydimi mokytojų Gretos ir Irinos, kurie atkeliavo paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirtą rytmetį „Visų gražiausias žiedas – gimtinė Lietuva“.

10 val. į biblioteką rinkosi 3-4 klasių moksleiviai, lydimi mokytojų Redos ir Dianos.

Bibliotekininkė pasitiko vaikus, skambant lietuvių liaudies muzikai, kiekvienam dalyviui buvo prisegtos tautinės juostelės. Bibliotekos fojė puikavosi stendas „1918m. vasario 16d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai“, o bibliotekoje – „Lietuvos valstybės simboliai“. Šventę pradėjome Lietuvos himnu.

Kalbėjomės apie Lietuvos valstybės simbolius, ją valdžiusius kunigaikščius, prezidentus. Plačiau ir vaizdžiau susipažinome su Lietuvos Tarybos paskelbtu Lietuvos nepriklausomybės aktu, žiūrėdami per multimedia filmus: „1918 m. vasario 16d. Lietuvos nepriklausomybės Aktas“, ƒ„Lietuvos prezidentai“.

4 klasės moksleiviai deklamavo eilėraščius, skirtus Tėvynei, jos laisvei.

Vaikai iškarpytomis širdelėmis išklijavo Lietuvos žemėlapį. Renginį baigėme P. Jankevičiaus filmu „Tėvynės vėjas“ peržiūra.

Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Irena Petriškienė